Најава спортских догађаја од 22. до 28. новембра

Најава спортских догађаја од суботе, 22. новембра до петка, 28. новембра.

Субота, 22. новембар:

Фудбал:

- Играју се две утакмице 14. кола Јелен Супер лиге Србије:

Банат - Напредак (13.00)

Хајдук - Борац (13.00)

- Играју се редовне утакмице у првенствима Енглеске, Немачке, Шпаније и Италије.

Кошарка:

- Играју се утакмице деветог кола Јадранске лиге:

Олимпија - Партизан (16.00)

Сплит - Цибона (17.00)

Загреб - Крка (18.00)

Црвена звезда - Хелиос (19.00)

Војводина - Босна (20.15)

- Играју се утакмице 10. кола Свислајон лиге Србије:

Нови Сад - Визура (17.30)

Ергоном - Борац (18.00)

Машинац - Слога (19.30)

Раднички КГ - Здравље (19.30)

Напредак - Лајонс (20.00)

Рукомет:

БЕОГРАД - Од 19.00 у хали на Бањици (Црнотравска 4) рукометаши Партизана и данског Колдинга играју реванш утакмицу трећег кола Купа победника купова.

Недеља, 23. новембар:

Фудбал:

- Играју се утакмице 14. кола Јелен Супер лиге:

Јавор - Црвена звезда (13.00)

Јагодина - Рад (13.00)

Чукарички - Војводина (13.00)

Партизан - ОФК Београд (15.00)

- Играју се редовне утакмице у првенствима Енглеске, Немачке, Шпанија и Италије.

Кошарка:

- Игра се последње утакмица 10. кола Свислајон лиге Србије, у којој се од 12.30 састају Мега и Тамиш.

Ватерполо:

БЕОГРАД - Од 19 сати на базену Бањица (Црнотравска 4) ватерполисти Партизана и француског Марсеља играју утакмицу првог кола групе Д Евролиге.

Рукомет:

ХАМБУРГ - У 15.45 рукометаши Хамбурга и Црвене звезде играју утакмицу шестог кола групе Д Лиге шампиона.

БЕОГРАД - У 13.30 конференција за новинаре поводом окупљања мушке рукометне репрезентације Србије уочи квалификационих утакмица у групи 2 са Швајцарском и Русијом за пласман на Европско првенство 2010. у Аустрији (Хотел "М").

Понедељак, 24. новембар:

Кошарка:

- Почиње такмичење у УЛЕБ Еврокупу, а прву утакмицу од 18 сати играју литвански Лијетувас Ритас и француски Асвел.

Уторак, 25. новембар:

Фудбал:

- Од 20.45 играју се утакмице петог кола Лиге шампиона:

Група Е:

Виљареал - МАнчестер јунајтед

Алборг - Селтик

Група Ф:

Бајерн - Стеауа

Фиорентина - Лион

Група Г:

Фенербахче - Порто

Арсенал - Динамо Кијев

Група Х:

Зенит - Јувентус

Бате Борисов - Реал Мадрид

Кошарка:

БИЛБАО - Од 19.30 кошаркаши шпанске Урбентије и Хемофарма из Вршца играју утакмицу првог кола Х групе Еврокупа.

ШАРЛРОА - Од 20.30 кошаркаши белгијског Спируа и Црвене звезде играју утакмицу првог кола групе Ф Еврокупа.

ВАЛЕНСИЈА - Од 20.45 кошаркаши шпанске Памесе и ФМП-а из Железника играју утакмицу првог кола групе Ф Еврокупа.

Среда, 26. новембар:

Фудбал:

- Од 20.45 играју се утакмице петог кола Лиге шампиона:

Група А:

Бордо - Челси

Клуж - Рома

Група Б:

Интер - Панатинаикос

Анортозис - Вердер

Група Ц:

Шахтјор - Базел

Спортинг - Барселона

Група Д:

Атлетико - ПСВ

Ливерпул - Марсељ

Кошарка:

БЕОГРАД - Од 20.45 у хали "Пионир" кошаркаши Партизана и московског ЦСКА играју утакмицу петог кола Д групе Евролиге.

Рукомет:

ЦИРИХ - У 19.30 састају се Швајцарска и Србија у утакмици трећег кола квалификационе групе 2 за пласман на Европско првенство у Аустрији 2010.

Четвртак, 27. новембар:

Фудбал:

БЕОГРАД - Од 20.45 на стадиону у Хумској фудбалери Партизана и белгијског Стандарда играју утакмицу трећег кола групе Ц Лиге УЕФА.

Петак, 28. новембар:

Кошарка:

- Игра се прва утакмица 11. кола Свислајон лиге Србије између Визуре и Машинца, а меч почиње у 17.30.

број коментара 0 Пошаљи коментар