Премијера групе РТС Петлићи

Ове године први пут, деца – мали фудбалери учествују на 20. Меморијалном турниру „Играјмо за 16“, група РТС ПЕТЛИЋИ.

Осам београдских фудбалских клубова, односно школица фудбала, 07. априла 2019. године, на теренима Завода за спорт - Кошутњак даће свој допринос у обележавању двадесетогодишњице од бомбардовања и погибије 16 радника РТС-а.

Овим турниром желимо да сећања на трагично настадале буду увек жива, и зато, заједно са нашом децом, играјмо за живот- каже Сандра Јоксимовић (РТС) организатор овог такмичења.
На турниру ће учествовати: ФК Тријумф 09, Академија фудбала Ивица Илијев, ФК Обреновац 1905, ФК Олимпик, Школа фудбала Жарково, ФК Змајеви, Школа фудбала Браво и ФК Тријумф 10. Почетак такмичења је у 9 часова.

Турнир ће отворити Веско Грозданић, председник организационог одбора Меморијала „Играјмо за 16".

Медаље и пехаре нашим малим фудбалерима доделиће велике фудбалске звезде Црвене звезде.

Сатница:
08:40 - Водитељ: Уводна реч
08:50 - Веско Грозданић: Говор
08:58 - Водитељ: Најава прве утакмице из Групе „А"
09:00 - Прва утакмица: А1 против А4
09:20 - Завршетак прве утакмице
09:29 - Водитељ: Најава друге утакмице
09:30 - Друга утакмица: А2 против А3
09:50 - Завршетак друге утакмице
09:59 - Водитељ: Најава треће утакмице
10:00 - Трећа утакмица: А3 против А4
10:20 - Завршетак треће утакмице
10:29 - Водитељ: Најава четврте утакмице
10:30 - Четврта утакмица: А1 против А2
10:50 - Завршетак четврте утакмице
10:59 - Водитељ: Најава пете утакмице
11:00 - Пета утакмица: А2 против А4
11:20 - Завршетак пете утакмице
11:29 - Водитељ: Најава шесте утакмице
11:30 - Шеста утакмица: А1 против А3
11:50 - Завршетак шесте утакмице

11:59 - Водитељ: Најава прве утакмице из Групе „Б"
12:00 - Прва утакмица: Б1 против Б4
12:20 - Завршетак прве утакмице
12:29 - Водитељ: Најава друге утакмице
12:30 - Друга утакмица: Б2 против Б3
12:50 - Завршетак друге утакмице
12:59 - Водитељ: Најава треће утакмице
13:00 - Трећа утакмица: Б3 против Б4
13:20 - Завршетак треће утакмице
13:29 - Водитељ: Најава четврте утакмице
13:30 - Четврта утакмица: Б1 против Б2
13:50 - Завршетак четврте утакмице
13:59 - Водитељ: Најава пете утакмице
14:00 - Пета утакмица: Б2 против Б4
14:20 - Завршетак пете утакмице
14:29 - Водитељ: Најава шесте утакмице
14:30 - Шеста утакмица: А1 против А3
14:50 -  Завршетак шесте утакмице

14:58 - Водитељ: Најава полуфинала 1
15:00 - Полуфинале 1
15:20 - Завршетак утакмице
15:29 - Водитељ: Најава полуфинала 2
15:30 - Полуфинале 2
15:50 - Завршетак утакмице

15:58 - Водитељ: Најава утакмице за треће место
16:00 - Утакмица поражени у полуфиналу 1 против поражених у полуфиналу 2
16:20 - Завршетак утакмице
16:29 - Водитељ: Најава ФИНАЛА
16:30 - Утакмица: ФИНАЛЕ - Победник полуфинала 1 и победник полуфинала 2
16:50 - Завршетак утакмице
16:55 - Водитељ: Најављује Мирослава Медића
16:55 - Мирослав Медић: Говор
17:00 - Водитељ: Додела награда и позива фудбале Црвене звезде да деци доделе медаље по следећем распореду:
- Најбољи играч
- Најбољи стрелац
- Најбољи голман
- Четврто место
- Треће место
- Друго место
- Прво место

број коментара 0 Пошаљи коментар