Premijera grupe RTS Petlići

Ove godine prvi put, deca – mali fudbaleri učestvuju na 20. Memorijalnom turniru „Igrajmo za 16“, grupa RTS PETLIĆI.

Osam beogradskih fudbalskih klubova, odnosno školica fudbala, 07. aprila 2019. godine, na terenima Zavoda za sport - Košutnjak daće svoj doprinos u obeležavanju dvadesetogodišnjice od bombardovanja i pogibije 16 radnika RTS-a.

Ovim turnirom želimo da sećanja na tragično nastadale budu uvek živa, i zato, zajedno sa našom decom, igrajmo za život- kaže Sandra Joksimović (RTS) organizator ovog takmičenja.
Na turniru će učestvovati: FK Trijumf 09, Akademija fudbala Ivica Ilijev, FK Obrenovac 1905, FK Olimpik, Škola fudbala Žarkovo, FK Zmajevi, Škola fudbala Bravo i FK Trijumf 10. Početak takmičenja je u 9 časova.

Turnir će otvoriti Vesko Grozdanić, predsednik organizacionog odbora Memorijala „Igrajmo za 16".

Medalje i pehare našim malim fudbalerima dodeliće velike fudbalske zvezde Crvene zvezde.

Satnica:
08:40 - Voditelj: Uvodna reč
08:50 - Vesko Grozdanić: Govor
08:58 - Voditelj: Najava prve utakmice iz Grupe „A"
09:00 - Prva utakmica: A1 protiv A4
09:20 - Završetak prve utakmice
09:29 - Voditelj: Najava druge utakmice
09:30 - Druga utakmica: A2 protiv A3
09:50 - Završetak druge utakmice
09:59 - Voditelj: Najava treće utakmice
10:00 - Treća utakmica: A3 protiv A4
10:20 - Završetak treće utakmice
10:29 - Voditelj: Najava četvrte utakmice
10:30 - Četvrta utakmica: A1 protiv A2
10:50 - Završetak četvrte utakmice
10:59 - Voditelj: Najava pete utakmice
11:00 - Peta utakmica: A2 protiv A4
11:20 - Završetak pete utakmice
11:29 - Voditelj: Najava šeste utakmice
11:30 - Šesta utakmica: A1 protiv A3
11:50 - Završetak šeste utakmice

11:59 - Voditelj: Najava prve utakmice iz Grupe „B"
12:00 - Prva utakmica: B1 protiv B4
12:20 - Završetak prve utakmice
12:29 - Voditelj: Najava druge utakmice
12:30 - Druga utakmica: B2 protiv B3
12:50 - Završetak druge utakmice
12:59 - Voditelj: Najava treće utakmice
13:00 - Treća utakmica: B3 protiv B4
13:20 - Završetak treće utakmice
13:29 - Voditelj: Najava četvrte utakmice
13:30 - Četvrta utakmica: B1 protiv B2
13:50 - Završetak četvrte utakmice
13:59 - Voditelj: Najava pete utakmice
14:00 - Peta utakmica: B2 protiv B4
14:20 - Završetak pete utakmice
14:29 - Voditelj: Najava šeste utakmice
14:30 - Šesta utakmica: A1 protiv A3
14:50 -  Završetak šeste utakmice

14:58 - Voditelj: Najava polufinala 1
15:00 - Polufinale 1
15:20 - Završetak utakmice
15:29 - Voditelj: Najava polufinala 2
15:30 - Polufinale 2
15:50 - Završetak utakmice

15:58 - Voditelj: Najava utakmice za treće mesto
16:00 - Utakmica poraženi u polufinalu 1 protiv poraženih u polufinalu 2
16:20 - Završetak utakmice
16:29 - Voditelj: Najava FINALA
16:30 - Utakmica: FINALE - Pobednik polufinala 1 i pobednik polufinala 2
16:50 - Završetak utakmice
16:55 - Voditelj: Najavljuje Miroslava Medića
16:55 - Miroslav Medić: Govor
17:00 - Voditelj: Dodela nagrada i poziva fudbale Crvene zvezde da deci dodele medalje po sledećem rasporedu:
- Najbolji igrač
- Najbolji strelac
- Najbolji golman
- Četvrto mesto
- Treće mesto
- Drugo mesto
- Prvo mesto

broj komentara 0 pošalji komentar