Курсна листа за 19. април

Званични средњи курс: 118,2363

 

КУРСНА ЛИСТА БР.73
ЗА ДЕВИЗЕ
ФОРМИРАНА НА ДАН 19.04.2018. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 пошаљи коментар