РТС Полетарац: Програмска шема - недеља, 23. сеп 2018

06:01
Шешир без дна 3 епизода, p.
06:35
Ресторанчић залогајчић 151. ем. p.
06:45
Шумске заврзламе- 5.еп. p.
07:00
Кукурику шоу-Свако слово нешто ново 3-15 ц.02, p.
07:22
Лаку ноћ децо еп.16, p.
07:30
Занимање дете-Анђелика и Никита Гаћиновић, p.
07:43
Шумбинзони 3.еп.- О стиду, p.
08:00
Плава птица ц.012 ем.9, p.
08:26
Музички бонтон-Менует, p.
08:30
Штимофонија 3. епизода, p.
08:57
Ликовна техника-Вајарство, р.
09:12
Манастир Дечани-Лоза Немањића, р.
09:25
Мајмунољупци -Принц Адраповац 15.еп. p.
09:30
Како научити математику-Полиноми - алгебарски изрази 3.еп, p.
09:46
Историја науке-Милева Марић Ајнштајн, p.
10:00
На слово на слово емисија 18-20, p.
10:32
Мансарда-Љубав, p.
10:56
(Не)Обично о биљкама-Епифите, p.
11:10
Заборављени умови Србије- Александар Соловјев, p.
11:52
Знакови времена, p.
11:55
Музички бонтон-Вивалди - Зима, p.
12:01
Шешир без дна 3 епизода, p.
12:35
Ресторанчић залогајчић 151. ем. p.
12:45
Шумске заврзламе- 5.еп. p.
13:00
Кукурику шоу-Свако слово нешто ново 3-15 ц.02, p.
13:22
Лаку ноћ децо еп.16, p.
13:30
Занимање дете-Анђелика и Никита Гаћиновић, p.
13:43
Шумбинзони 3.еп.- О стиду, p.
14:00
Плава птица ц.012 ем.9, p.
14:26
Музички бонтон-Менует, p.
14:30
Штимофонија 3. епизода, p.
14:57
Ликовна техника-Вајарство, р.
15:12
Манастир Дечани-Лоза Немањића, р.
15:25
Мајмунољупци -Принц Адраповац 15.еп. p.
15:30
Како научити математику-Полиноми - алгебарски изрази 3.еп, p.
15:46
Историја науке-Милева Марић Ајнштајн, p.
16:00
На слово на слово емисија 18-20, p.
16:32
Мансарда-Љубав, p.
16:56
(Не)Обично о биљкама-Епифите, p.
17:10
Заборављени умови Србије- Александар Соловјев, p.
17:52
Знакови времена, p.
17:55
Музички бонтон-Вивалди - Зима, p.
18:01
Метла без дршке 1. циклус епизода 3
18:30
Позоришна представа-До последњег шаха
19:35
Чудило се чудило-Чардак ни на небу ни на земљи
19:50
Лаку ноћ децо 17.еп.
19:55
Боле и Џиги-мађионичарски шоу
20:00
Штимофонија 3. епизода
20:28
Ресторанчић залодајчић
20:55
Успаванке-Мала маца
21:00
Клацкалица еп.4
21:50
Приче професора цифрића-Коза, Вук и купус
22:05
Књижевно блокче-Метафора
22:15
Мозе и другације 3 емисија / 26
22:30
И без муке има науке-Космос 3.еп.
22:50
Шумске заврзламе-Зец иде у свет 6.еп.
23:10
Верујте, али не претерујте 3.еп. -Себичност
23:51
Знакови времена
00:00
Oд 00:00 дo 06:00 не емитује се програм