РТС Полетарац: Програмска шема - уторак, 02. окт 2018

06:01
Полетарац 5. емисија, p.
06:33
Pесторанчић залогајчић 60. ем., p.
07:02
Kукурику шоу -Различито исти 9-15 ц.02, p.
07:30
Зујалица ц. 06 ем.16, p.
07:54
Лаку ноћ децо еп.23, p.
08:00
Пава птица ц. 011 ем.7, p.
08:26
Музички бонтон с-С.Христић -Охридска Легенда: Грлица, p.
08:30
Фазони и форе 5. емисија, p.
09:00
Плашко храбровић узвраћа ударац -Страх од купања 5-10, p.
09:27
Музички бонтон -Болеро, p.
09:30
Приче професора цифрића- Како прећи ров пун воде, p.
09:44
Шумске заврзламе -Дан шуме, p.
10:00
Словарица -Д, p.
10:10
Приче о речима -Торба и школа, p.
10:18
Иза наслова -Томазо Албинони: Адађо, p.
10:27
Змајева библиотека -Како чувати књигу 5-10, p.
10:57
Даворин Јенко - Творац химни и будница, p.
12:01
Полетарац 5. емисија, p.
12:33
Pесторанчић залогајчић 60. ем., p.
13:02
Kукурику шоу -Различито исти 9-15 ц.02, p.
13:30
Зујалица ц. 06 ем.16, p.
13:54
Лаку ноћ децо еп.23, p.
14:00
Пава птица ц. 011 ем.7, p.
14:26
Музички бонтон с-С.Христић -Охридска Легенда: Грлица, p.
14:30
Фазони и форе 5. емисија, p.
15:00
Плашко храбровић узвраћа ударац -Страх од купања 5-10, p.
15:27
Музички бонтон -Болеро, p.
15:30
Приче професора цифрића- Како прећи ров пун воде, p.
15:44
Шумске заврзламе -Дан шуме, p.
16:00
Словарица -Д, p.
16:10
Приче о речима -Торба и школа, p.
16:18
Иза наслова -Томазо Албинони: Адађо, p.
16:27
Змајева библиотека -Како чувати књигу 5-10, p.
16:57
Даворин Јенко - Творац химни и будница, p.
18:01
Шешир без дна 5 епизода
18:30
Музички бонтон- Вивалди - Зима
18:35
Свет је бајка -Зашто вулкани раде?
18:50
ИЗА НАСЛОВА-КАРЛ ОРФ -КАРМИНА БУРАНА
19:00
Кукурику шоу -Господар времена 10-15 ц.02
19:20
Лаку ноћ децо 24. епизода
19:30
Занимање дете -Теодор Петровић
19:41
Ерићијада- занати
20:00
Плава птица ц.11.ем.08
20:30
Кућица на дрвету ем.05- О провалницима
20:36
Мађионичар: Боле и Џиги -мађионичарски шоу
20:55
Успаванке -Плави балончић
21:00
Дај ми крила један круг ем.05
21:30
Зебра знак семафор
21:36
Број -Ваљак
21:41
Штоперица -Пливање
22:04
Словарица -Ђ
22:15
Досије икс и окс-Тунижани и Тунишанке
22:21
Приче о речима -Шестар
22:30
Ерићијада -Завичај
22:48
Једна слика једна прича -Свети ратници
23:02
Млади таленти Србије -Атеље А3
23:29
Под отвореним небом 5 епизода
00:00
Oд 00:00 дo 06:00 не емитује се програм