RTS Poletarac: Programska šema - sreda, 12. sep 2018

06:01
Šešir bez dna, 2. emisija, r.
06:35
Svet je bajka – Kako nastaju pahulje, r.
06:48
Šumske zavrzlame – kaktus živoderac, r.
07:05
Kukuriku šou - prirodna priroda 8-15, 1. ciklus, r.
07:25
Laku noć deco, 7. epizoda, r.
07:30
Zanimanje dete - Luka Mandić, 5. ciklus, 4. em, r.
07:45
Boškove priče - Skulptura vetra, 4. ep, r.
08:00
Plava ptica 13. cilus, 8. em, r.
08:22
Dobro veče deco - Majmunoljupci puž, 7. ep, r.
08:30
Kućica na drvetu – O kućnim ljubimcima, 2. em, r.
08:37
Hor Kolibri novogodišnje pesme 2006 (izvorne pesme), r.
08:53
Uspavanke - Maca lorina uspavanka, r.
09:00
Daj mi krila jedan krug, 2. em, r.
09:30
Zebra, znak, semafor, 2. ep, r.
09:35
Broj - Prizma, r.
09:41
Štoperica - Atletika, r.
10:05
Na slovo na slovo 8-20, r.
10:43
Bole i Džigi, mađioničarski trikovi, r.
11:00
Ja bih da budem glumac, r.
11:30
Pod otvorenim nebom 1. ciklus, 2. em, r.
12:01
Šešir bez dna, 2. emisija, r.
12:35
Svet je bajka – Kako nastaju pahulje, r.
12:48
Šumske zavrzlame – kaktus živoderac, r.
13:05
Kukuriku šou - prirodna priroda 8-15, 1. ciklus, r.
13:25
Laku noć deco, 7. epizoda, r.
13:30
Zanimanje dete - Luka Mandić, 5. ciklus, 4. em, r.
13:45
Boškove priče - Skulptura vetra, 4. ep, r.
14:00
Plava ptica 13. cilus, 8. em, r.
14:22
Dobro veče deco - Majmunoljupci puž, 7. ep, r.
14:30
Kućica na drvetu – O kućnim ljubimcima, 2. em, r.
14:37
Hor Kolibri novogodišnje pesme 2006 (izvorne pesme), r.
14:53
Uspavanke - Maca lorina uspavanka, r.
15:00
Daj mi krila jedan krug, 2. em, r.
15:30
Zebra, znak, semafor, 2. ep, r.
15:35
Broj - Prizma, r.
15:41
Štoperica - Atletika, r.
16:05
Na slovo na slovo 8-20, r.
16:43
Bole i Džigi, mađioničarski trikovi, r.
17:00
Ja bih da budem glumac, r.
17:30
Pod otvorenim nebom 1. ciklus, 2. em, r.
18:01
Šta bi bilo kad bi bilo - Sredi se, 2. em.
18:30
Ružne reči, igrani program
18:43
Šumske zavrzlame - Priča o repu
19:00
Kukuriku šou – O bontonu i telefonu 1. ciklus, 9-15
19:20
Majmunoljupci - termit, 8. ep.
19:25
Zujalica 6. ciklus, 7. em.
20:00
Plava ptica 12. ciklus, 1. em.
20:24
Laku noć deco, 8. ep.
20:30
Pustolov, 2. ep.
21:00
Kolibri, klasika koncert
21:45
Može i drugačije, 2. ep.
22:05
Na slovo na slovo 9-20
22:33
Škola matematike – Algebarski izrazi
22:58
Pozorišna predstava – Biberče
00:00
Od 00:00 do 06:00 ne emituje se program