RTS Poletarac: Programska šema - nedelja, 02. jun 2019

06:01
Čik pogodi – Mađioničar , r.
06:31
Restorančić Zalogajčić , r.
06:49
Restorančić Zalogajčić , r.
07:00
Kukuriku šou , r.
07:16
Izaberi svoju knjigu - Šekspirova dela , r.
07:30
Zanimanje dete - Iva i Ognjen , r.
07:42
Likovne tehnike , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:30
Rađanje Srpske muzičke kulture - Čovek koga smo čekali , r.
09:02
Šah - Beše jednom u zemlji Šaha , r.
09:20
I ja bih da budem glumac , r.
09:50
Iza naslova - Zlatna Ploča , r.
10:00
Slovarica: Slovo – H , r.
10:11
Obrazovno ogledalo - Teslin unuk , r.
10:32
Romansirana botanika - Opstala su samo skladna bića , r.
10:49
Enciklopedija za radoznale - Lazarev grad i druge priče , r.
11:15
Trst grad nauke - Institut za Genetski inženjering i biotehnologiju , r.
11:42
Izaberi me - Škola za negu lepote , r.
12:01
Čik pogodi – Mađioničar , r.
12:31
Restorančić Zalogajčić , r.
12:49
Restorančić Zalogajčić , r.
13:00
Kukuriku šou , r.
13:16
Izaberi svoju knjigu - Šekspirova dela , r.
13:30
Zanimanje dete - Iva i Ognjen , r.
13:42
Likovne tehnike , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:30
Rađanje Srpske muzičke kulture - Čovek koga smo čekali , r.
15:02
Šah - Beše jednom u zemlji Šaha , r.
15:20
I ja bih da budem glumac , r.
15:50
Iza naslova - Zlatna Ploča , r.
16:00
Slovarica: Slovo – H , r.
16:11
Obrazovno ogledalo - Teslin unuk , r.
16:32
Romansirana botanika - Opstala su samo skladna bića , r.
16:49
Enciklopedija za radoznale - Lazarev grad i druge priče , r.
17:15
Trst grad nauke - Institut za Genetski inženjering i biotehnologiju , r.
17:42
Izaberi me - Škola za negu lepote , r.
18:01
Metla bez drške
18:30
Hajde svete budi dete
19:30
Pozorišna predstava - Ostrvo s blagom
20:30
Izaberi svoju knjigu - Krcko Oraščić
20:47
Ebu drama - Grab Gabrijel
21:02
Plaško Hrabrović uzvraća udarac - Strah od mraka
21:28
Priče o velikim matematičarima - Srinivasa Ramanujan
21:52
Matematičke priče: Priče profesora Cifrića - Tri praseta
22:06
Može i drugačije - 13 / 26
22:18
I bez muke ima nauke – Kosmos
22:40
Jedna slika jedna priča - Milan Milovanović: Plava vrata
22:51
Velikani - Jovan Jovanović Zmaj
23:01
Balkanski ratovi - Početak i Balkanskog rata
23:43
Hor Kolibri - Izvorne pesme
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA