RTS Trezor: Programska šema - nedelja, 24. sep 2023

06:00
Riznice kulturnog blaga-Školstvo i prosveta (R)
06:28
Ljudi govore-Moravski letopis 01 (R)
06:57
Ljudi govore-Moravski letopis 02 (R)
07:27
Dijagonale-Ere (R)
07:57
Dosije našeg vremena 1952. (R)
08:59
Savremene jugoslovenske migracije -Crkve i migranti (R)
09:48
Oplenačka trilogija-Topola,Karađorđev grad (R)
10:15
Oplenačka trilogija-Zadužbina kralja Petra Prvog (R)
10:52
Oplenačka trilogija-Crkva Svetog Đorđa (R)
11:26
Znamenite žene srpske prošlosti-Čučuk Stana ,junačka nevesta (R)
11:54
Arhivske minijature-Kalenić pijaca (R)
12:00
Riznice kulturnog blaga-Školstvo i prosveta (R)
12:28
Ljudi govore-Moravski letopis 01 (R)
12:57
Ljudi govore-Moravski letopis 02 (R)
13:27
Dijagonale-Ere (R)
13:57
Dosije našeg vremena 1952. (R)
14:59
Savremene jugoslovenske migracije -Crkve i migranti (R)
15:48
Oplenačka trilogija-Topola,Karađorđev grad (R)
16:15
Oplenačka trilogija-Zadužbina kralja Petra Prvog (R)
16:52
Oplenačka trilogija-Crkva Svetog Đorđa (R)
17:26
Znamenite žene srpske prošlosti-Čučuk Stana ,junačka nevesta (R)
17:54
Arhivske minijature-Kalenić pijaca (R)
18:00
Indirekt-Prva utakmica jugoslovenske reprezentacije
18:07
Olimpijski biseri-Fudbal-SSSR-Jugoslavija
18:45
Olimpijski biseri-Atletika i plivanje
19:05
Odiseja mira-Vredi pokušati
19:34
Učesnik i svedok-Zoran Žujović
20:15
Vreme televizije-Dokumentarni program
21:08
Sedma umetnost-Sergej Ejzenštajn
22:11
Beogradsko proleće-Stare gradske pesme
22:42
U krupnom planu-Entoni Kvin
23:02
U krupnom planu-Alberto Moravija
23:32
Na svoj način-Biser,Bisera Veletanlić
23:45
Numera-Korni grupa-Etida
23:48
Numera-Korni grupa-Zum ram
23:52
Po Mediteranu-Slike iz Španije
00:00
Indirekt-Prva utakmica jugoslovenske reprezentacije (R)
00:07
Olimpijski biseri-Fudbal-SSSR-Jugoslavija (R)
00:45
Olimpijski biseri-Atletika i plivanje (R)
01:05
Odiseja mira-Vredi pokušati (R)
01:34
Učesnik i svedok-Zoran Žujović (R)
02:15
Vreme televizije-Dokumentarni program (R)
03:08
Sedma umetnost-Sergej Ejzenštajn (R)
04:11
Beogradsko proleće-Stare gradske pesme (R)
04:42
U krupnom planu-Entoni Kvin (R)
05:02
U krupnom planu-Alberto Moravija (R)
05:32
Na svoj način-Biser,Bisera Veletanlić (R)
05:45
Numera-Korni grupa-Etida (R)
05:48
Numera-Korni grupa-Zum ram (R)
05:52
Po Mediteranu-Slike iz Španije (R)