RTS Poletarac: Programska šema - subota, 08. sep 2018

06:01
Priče iz Nepričave – 1. epizoda , r.
06:30
Recept za igru – Pošto seko mleko , r.
06:42
Boškove priče – Kamne tišina, 2. epizoda , r.
06:54
Laku noć deco – 5. epizoda , r.
07:00
Kukuriku šou – Hrabrometar, 5-15 , r.
07:20
Šumske zavrzlame -Veselo pozorište, 5. epizoda , r.
07:33
Zujalica – 6. ciklus, 5. emisija , r.
08:00
Plava ptica – 13. ciklus, 5. emisija , r.
08:26
Pozorišna predstava – Zvezdan , r.
09:02
Moj ujak – Sutlijaš, 1. epizoda , r.
09:26
Šah – Život je kao partija šaha , r.
09:43
Mali deklamator – Dragan Lukić , r.
09:57
Muzički bonton – Bolero , r.
10:00
Na slovo na slovo, 5-20 , r.
10:28
Kolibri i Big bend RTS – Kolibri bluz i Sving bajka , r.
10:35
Jovana i violina , r.
11:00
Uprirodi se – Prirodna ravnoteža, 1 ciklus, 1 emisija , r.
11:09
Životinje u carstvu metafora – Zmija , r.
11:22
Kolibri i Big bend RTS – Kolibri bluz i Sving bajka , r.
11:29
Po drum odim za drum pitam- naš Steva Mokranjac, 1- 4 , r.
12:01
Priče iz Nepričave – 1. epizoda , r.
12:30
Recept za igru – Pošto seko mleko , r.
12:42
Boškove priče – Kamne tišina, 2. epizoda , r.
12:54
Laku noć deco – 5. epizoda , r.
13:00
Kukuriku šou – Hrabrometar, 5-15 , r.
13:20
Šumske zavrzlame -Veselo pozorište, 5. epizoda , r.
13:33
Zujalica – 6. ciklus, 5. emisija , r.
14:00
Plava ptica – 13. ciklus, 5. emisija , r.
14:26
Pozorišna predstava – Zvezdan , r.
15:02
Moj ujak – Sutlijaš, 1. epizoda , r.
15:26
Šah – Život je kao partija šaha , r.
15:43
Mali deklamator – Dragan Lukić , r.
15:57
Muzički bonton – Bolero , r.
16:00
Na slovo na slovo, 5-20 , r.
16:28
Kolibri i Big bend RTS – Kolibri bluz i Sving bajka , r.
16:35
Jovana i violina , r.
17:00
Uprirodi se – Prirodna ravnoteža, 1 ciklus, 1 emisija , r.
17:09
Životinje u carstvu metafora – Zmija , r.
17:22
Kolibri i Big bend RTS – Kolibri bluz i Sving bajka , r.
17:29
Po drum odim za drum pitam- naš Steva Mokranjac, 1- 4 , r.
18:01
Šešir bez dna 1.epizoda
18:30
Restorančić zalogajčić – 149. epizoda
18:40
Šumske zavrzlame – Zec ide u svet, 6. epizoda
18:56
Kolibri i Big bend RTS – Braću ne donose rode
19:00
Kukuriku šou – Srećan put, srećan put, 6-15
19:16
Boškove priče – Boško iz šume, 3. epizoda
19:30
Zanimanje dete – Una Đorđević
19:43
Šumbinzoni – Pranje veša u potoku, 1. epizoda
20:00
Plava ptica – 13. ciklus, 6. emisija
20:26
Muzički bonton – Menuet
20:30
Štimofonija – 1. epizoda
21:16
Majmunoljupci – Ptica i žaba, 5. epizoda
21:22
Kolibri i Big bend RTS - Kolibri bluz i Sving bajka
21:30
Kako naučiti matematiku – Brojevi, 1. epizoda
21:47
Istorija nauke – Josif Pančić
22:00
Na slovo na slovo, 6 – 20
22:30
Mansarda – Premijera, 1. ciklus, 1. emisija
22:46
Kolibri Big bend RTS – Eci peci pec
22:50
(Ne)obično o biljkama – Botanička bašta Jevremovac
23:05
Znakovi vremena – Pirova pobeda
23:10
Zaboravnjeni umovi Srbije – Božidar Knežević