RTS Poletarac: Programska šema - sreda, 12. avg 2020

06:01
Šešir bez dna ,r.
06:30
Šarlo vas vodi Egipat ,r.
06:45
Recept za igru Tapša lapša ,r.
07:00
Kukuriku šou A sad spavanjac ,r.
07:19
Ebu drama za Decu Sreća za Srećka ,r.
07:34
Zebra, Znak, Semafor Saobraćajni Znaci ,r.
07:40
Govorite Li Mrnjao Vanzemaljci dolaze ,r.
07:47
Digitalna Azbuka Prva epizoda ,r.
07:52
Školski sport ,r.
08:02
Plava Ptica ,r.
08:24
Letnje raznolije i spot Plave ptice ,r.
08:30
Muke jednog lava Pre i posle jela treba ruke prati - Priče o ličnoj higijeni ,r.
08:43
26. Međunarodni Đurđevdanski Festival Dečije Pjesme 2019. ,r.
09:43
Pozorišna predstava Crvene Cipelice ,r.
10:30
Kuvate Li Mrnjao Slatkik Krem od sira sa kandiranim voćem ,r.
10:40
Eko Art Kamen ,r.
10:53
Hor Kolibri Ala je lep ovaj svet ,r.
11:05
Književno blokče Groteska ,r.
11:11
Verujte ali ne preterujte Bol ,r.
12:01
Šešir bez dna ,r.
12:30
Šarlo vas vodi Egipat ,r.
12:45
Recept za igru Tapša lapša ,r.
13:00
Kukuriku šou A sad spavanjac ,r.
13:19
Ebu drama za Decu Sreća za Srećka ,r.
13:34
Zebra, Znak, Semafor Saobraćajni Znaci ,r.
13:40
Govorite Li Mrnjao Vanzemaljci dolaze ,r.
13:47
Digitalna Azbuka Prva epizoda ,r.
13:52
Školski sport ,r.
14:02
Plava Ptica ,r.
14:24
Letnje raznolije i spot Plave ptice ,r.
14:30
Muke jednog lava Pre i posle jela treba ruke prati - Priče o ličnoj higijeni ,r.
14:43
26. Međunarodni Đurđevdanski Festival Dečije Pjesme 2019. ,r.
15:43
Pozorišna predstava Crvene Cipelice ,r.
16:30
Kuvate Li Mrnjao Slatkik Krem od sira sa kandiranim voćem ,r.
16:40
Eko Art Kamen ,r.
16:53
Hor Kolibri Ala je lep ovaj svet ,r.
17:05
Književno blokče Groteska ,r.
17:11
Verujte ali ne preterujte Bol ,r.
18:44
Recept za igru Jakove gde si
18:58
Spot Plave Ptice
19:00
Kukuriku šou Kako prepoznati brkatog čoveka
19:18
Zebra, Znak, Semafor
19:30
Zujalica
19:58
Spot Plave Ptice
20:00
Plava Ptica
20:22
Iza naslova Debisi,Po podne jednog fauna
20:30
Mukej Jednog lava Da ne čuje zlo - Priče o neobičnim verovanjima
20:43
Hor Kolibri Izvorne pesme
21:00
Pozorišna Predstava Priča o Tezeju Arijadni
21:56
Letnje Raznolije
22:00
Obrazovna Reportaža Šampioni Budućnosti,Vranje
22:26
Hor Kolibri
22:30
Kuvate Li Mrnjao Kuskus Sa Pečurkama
22:40
Eko Art Metal
22:52
Mi plovimo Južnim morima
23:20
Verujte ali ne preterujte Hrabrost
00:00
Uživo Radio Vrteška