RTS Poletarac: Programska šema - sreda, 05. sep 2018

06:01
Šešir bez dna – 1. emisija, p.
06:32
Kolibri i Big bend RTS - Voće, p.
06:35
Svet je bajka – Kako nastaje mećava, p.
06:49
IZA NASLOVA, p.
06:54
Majmunoljupci – Majmunovo čedo, p.
07:00
Kukuriku šou – Kud me vodi voda, 2-15, p.
07:20
Laku noć deco – 2. epizoda, p.
07:30
Zanimanje dete – Marta Stolica, c. 5, 1 epizoda, p.
07:44
Šumske zavrzlame – Zekin doručak, 2. epizoda, p.
08:00
Plava ptica – c. 13, em 2, p.
08:24
Kućica na drvetu – 1. emisija, p.
08:31
Kolibri i Big bend RTS – Hajde svete budi dete, p.
09:31
Daj mi krila jedan krug – 1. emisija, p.
09:59
Zebra, znak, semafor – 1- 10, p.
10:04
Broj – Pitagorina teorema, p.
10:09
Mađioničar spot, p.
10:11
Na slovo na slovo – 2-20, p.
10:39
Dosije iks i oks – Odrasla muška pantalona, p.
10:45
Bole i Džigi – Mađioničarski trikovi, p.
11:03
Majmunoljupci, p.
11:30
Pod otvorenim nebom – 1. emisija, p.
12:01
Šešir bez dna – 1. emisija, p.
12:32
Kolibri i Big bend RTS - Voće, p.
12:35
Svet je bajka – Kako nastaje mećava, p.
12:49
IZA NASLOVA, p.
12:54
Majmunoljupci – Majmunovo čedo, p.
13:00
Kukuriku šou – Kud me vodi voda, 2-15, p.
13:20
Laku noć deco – 2. epizoda, p.
13:30
Zanimanje dete – Marta Stolica, c. 5, 1 epizoda, p.
13:44
Šumske zavrzlame – Zekin doručak, 2. epizoda, p.
14:00
Plava ptica – c. 13, em 2, p.
14:24
Kućica na drvetu – 1. emisija, p.
14:31
Kolibri i Big bend RTS – Hajde svete budi dete, p.
15:31
Daj mi krila jedan krug – 1. emisija, p.
15:59
Zebra, znak, semafor – 1- 10, p.
16:04
Broj – Pitagorina teorema, p.
16:09
Mađioničar spot, p.
16:11
Na slovo na slovo – 2-20, p.
16:39
Dosije iks i oks – Odrasla muška pantalona, p.
16:45
Bole i Džigi – Mađioničarski trikovi, p.
17:03
Majmunoljupci, p.
17:30
Pod otvorenim nebom – 1. emisija, p.
18:01
Šta bi bilo kad bi bilo – Koga mama više voli, 1. epizoda
18:26
Kolibri i Big bend RTS - Braću ne donose rode
18:30
Ružne reči – Diskriminacija 1-30
18:45
Šumske zavrzlame – Miš i proja
19:00
Kukuriku šou – Sasvim lično porodično, 3-15
19:22
Majmunoljupci - Gnezdo
19:30
Zujalica – c. 6, em. 4
19:56
Kolibri i Big bend RTS - Svaki dan se sunce rađa
20:00
Plava ptica – c 13, em. 3
20:24
Laku noć deco – 3. epizoda
20:30
Pustolov – 1. epizoda
21:00
Kolibri klasika
21:45
Može i drugačije – 1. epizoda
22:05
Na slovo na slovo – 3-20
22:33
Škola matematike – Realni brojevi
22:52
Kolibri i Big bend RTS - Kolibri bluz i Sving bajka
23:00
TV adaptacija – Crvene cipelice
23:57
Muzički bonton – menuet