RTS Poletarac: Programska šema - petak, 28. avg 2020

06:01
Moj ujak, Pohovani sumrak sa kačkavaljem , r.
06:20
Recept za igru,Štaponja , r.
06:31
Erićijada, Jesen , r.
06:46
Zebra, znak, semafor, Prelaženje ulice , r.
06:55
Digitalna azbuka, 04 epizoda , r.
07:00
Kukuriku šou, Živele životinje , r.
07:17
Priće o rečima,Šestar i lenjir , r.
07:25
Riznica priča: Krokodil Pedro i aligator Žorž , r.
07:33
Iza naslova, Kornelije Stanković: Što se bore misli moje , r.
07:40
Govorite li mrnjao Mokra priča ,r.
07:52
Biseri i povelje,Nemanjići : Žezlo svetog Save , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:29
Muke jednog lava Pre i posle jela treba ruke prati ,r.
08:43
Dečji teatar: Bajka o ribaru i ribici , r.
09:20
Istorija nauke: Kosta Stojanović , r.
09:31
Čitanje dozvoljeno , r.
10:00
Čitanj(Ne)Obično o biljkama: Biljke u Narodnoj poeziji , r.
10:13
Obrazovno ogledalo, Srednjevekovni majstor , r.
10:13
Trag u prostoru: Ljubavni zov kralja šume , r.
10:39
Animirani film Plodi,policiski auto u poteri ,r.
11:49
Hor kolibri ,r.
12:01
Moj ujak, Pohovani sumrak sa kačkavaljem , r.
12:20
Recept za igru,Štaponja , r.
12:31
Erićijada, Jesen , r.
12:46
Zebra, znak, semafor, Prelaženje ulice , r.
12:55
Digitalna azbuka, 04 epizoda , r.
13:00
Kukuriku šou, Živele životinje , r.
13:17
Priće o rečima,Šestar i lenjir , r.
13:25
Riznica priča: Krokodil Pedro i aligator Žorž , r.
13:33
Iza naslova, Kornelije Stanković: Što se bore misli moje , r.
13:40
Govorite li mrnjao Mokra priča ,r.
13:52
Biseri i povelje,Nemanjići : Žezlo svetog Save , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:29
Muke jednog lava Pre i posle jela treba ruke prati ,r.
14:43
Dečji teatar: Bajka o ribaru i ribici , r.
15:20
Istorija nauke: Kosta Stojanović , r.
15:31
Čitanje dozvoljeno , r.
16:00
Čitanj(Ne)Obično o biljkama: Biljke u Narodnoj poeziji , r.
16:13
Obrazovno ogledalo, Srednjevekovni majstor , r.
16:13
Trag u prostoru: Ljubavni zov kralja šume , r.
16:39
Animirani film Plodi,policiski auto u poteri ,r.
17:49
Hor kolibri ,r.
18:01
Kolariću Paniću, Neposlušnost
18:45
Ebu drama: Grab Gabrijel
19:00
Kukuriku šou, Šta to šumi u šumi
19:18
Digitalna azbuka, 05 epizoda
19:25
Hor kolibri
20:00
Plava ptica
20:25
Broj: Pitagorima teorema
20:30
Muke jednog lava Da nečuje zlo
20:55
Zebra znak semafor
21:00
Škola za genijalce, 36-52
21:24
Kljiževna školica, Epovi
21:50
Trag u prostoru Ljute protivnice prašine
22:16
Hor čuperak i koja
22:20
Ebu drama Ujakova kobila
22:35
Animirani film Legenda o kun fu zeki
00:00
OD 00:00 DO 06:00 Uživo Radio Vrteška