RTS Nauka: Programska šema - nedelja, 22. okt 2023

06:00
Izgaranje na poslu – istina o radu(R)
06:53
Klikeri: Granica privlačnosti, Kirijeva tačka (R)
07:00
Blago iz dubina,blago zemlje : Mošorin (R)
07:30
Kvadratura kruga:Žena kakve nema(R)
08:00
Lovac na znanje: Put na Mars(R)
08:30
Porodična mreža: Odnos prema novcu (R)
09:00
Futurmag: Dvadeseta emisija (R)
09:40
Nauka 2023: Svemirski teleskop Džejms Veb (R)
10:10
Zelena energija Srbije: EU i obnovljivi izvori energije u Srbiji (R)
10:40
Istorija nauke: Milan Nedeljković (R)
10:50
Nauka 50: Internet (R)
11:15
Čovek i kamen: Rajkova pećina (R)
11:30
Filozofija i... Vizantijska misao, 1.deo(R)
12:00
Izgaranje na poslu – istina o radu (R)
12:53
Klikeri: Granica privlačnosti, Kirijeva tačka (R)
13:00
Blago iz dubina,blago zemlje : Mošorin (R)
13:30
Kvadratura kruga:Žena kakve nema(R)
14:00
Lovac na znanje: Put na Mars (R)
14:30
Porodična mreža: Odnos prema novcu(R)
15:00
Futurmag: Dvadeseta emisija (R)
15:40
Nauka 2023: Svemirski teleskop Džejms Veb (R)
16:10
Zelena energija Srbije: EU i obnovljivi izvori energije u Srbiji(R)
16:40
Istorija nauke: Milan Nedeljković(R)
16:50
Nauka 50: Internet(R)
17:15
Čovek i kamen: Rajkova pećina(R)
17:30
Filozofija i... Vizantijska misao, 1.deo (R)
18:00
Tajne kvantne fizike: Ajnštajnova noćna mora
19:00
Zeleni časovnik: Četvrta emisija
19:26
Rečnik ekologije: Solarna energija
19:30
Tehnologije i mi: Arhitektura danas
19:56
Eko minijature: Susret sa divljim životinjama
20:00
Put svile: Zajednička sudbina
21:00
Pomaci u istraživanju svemira: Svemirsko odelo
21:27
Novi srpski umovi: Roboti za useve
21:40
Studio znanja: Prosvetitelji
22:40
Dekodiranje: 22. epizoda
23:10
EDU global 180
23:35
Nulta tačka: Fitoterapija
00:00
Nauka 2018. Balneologija(R)
00:27
Kulturna baština Srbije Nacionalni park Đerdap, 2.deo(R)
00:55
Svet i nauka (R)
01:00
Zeleni časovnik: Četvrta emisija (R)
01:26
Rečnik ekologije: Solarna energija (R)
01:30
Tehnologije i mi: Arhitektura danas(R)
01:56
Eko minijature: Susret sa divljim životinjama (R)
02:00
Put svile 1/6-1 Zajednička sudbina (R)
03:00
Moravska Srbija: Po Đurđa(R)
03:27
Novi srpski umovi: Roboti za useve(R)
03:40
Studio znanja: Prosvetitelji(R)
04:40
Dekodiranje: 22. epizoda (R)
05:10
EDU global 180 (R)
05:35
Nulta tačka: Fitoterapija(R)