RTS Klasika: Programska šema - petak, 13. okt 2023

06:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
06:16
Muzika za zaljubljene - Mesečeva sonata , r.
06:58
Ljudi - Biserka Cvejić , r.
07:53
Metamorfozis - „Angels” , r.
08:25
Metamuzika - Memento , r.
08:45
SO RTS - „Musicals night”, 2. deo , r.
09:25
Život sa muzikom - Rastislav Kambasković , r.
09:49
Iza naslova - Tomazo Albinoni, Adađo , r.
09:57
BGO Dušan Skovran - T. Albinoni: Adađo , r.
10:06
O delu „Pavana za preminulu infantkinju” , r.
10:14
Kvintet udaraljki iz Majamija - „Elemental Culture Collective”, 2. deo , r.
10:42
14. Beogradski festival igre - Sve je to igra , r.
11:32
3. Beogradski festival igre - Holandski plesni teatar, Bez sna , r.
12:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
12:16
Muzika za zaljubljene - Mesečeva sonata , r.
12:58
Ljudi - Biserka Cvejić , r.
13:53
Metamorfozis - „Angels” , r.
14:25
Metamuzika - Memento , r.
14:45
SO RTS - „Musicals night”, 2. deo , r.
15:25
Život sa muzikom - Rastislav Kambasković , r.
15:49
Iza naslova - Tomazo Albinoni, Adađo , r.
15:57
BGO Dušan Skovran - T. Albinoni: Adađo , r.
16:06
O delu „Pavana za preminulu infantkinju” , r.
16:14
Kvintet udaraljki iz Majamija - „Elemental Culture Collective”, 2. deo , r.
16:42
14. Beogradski festival igre - Sve je to igra , r.
17:32
3. Beogradski festival igre - Holandski plesni teatar, Bez sna , r.
18:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike
18:14
4. Prolećna klavirska fešta - Stefan Ćirić, 2. deo
19:07
Na skriveno te vodim mesto - Divna Ljubojević
19:28
Robi Lakatoš i „Gyass bend”, 2. deo
20:10
Volim klasiku, 7. emisija
21:05
51. Međunarodno takm. Muz. omladine - Kamerni ans.Metamorfozis i Saša Mirković, viola
21:31
Tv minijature - Ritam bečkih bubnjeva
21:43
Čelo fest - SO RTS i Dragan Đorđević
22:08
Uvodna reč o Bemusu - Dragutin Gostuški
22:18
48. Bemus - Johanes Brams: Koncert za violinu i orkestar u De-Duru
23:01
Pola sata za džez i bluz
23:30
Dafer Jusef kvartet, 1. deo
00:00
RTS Klasika - Hitovi klasične muzike , r.
00:14
4. Prolećna klavirska fešta - Stefan Ćirić, 2. deo
01:07
Na skriveno te vodim mesto - Divna Ljubojević
01:28
Robi Lakatoš i „Gyass bend”, 2. deo
02:10
Volim klasiku, 7. emisija
03:05
51. Međunarodno takm. Muz. omladine - Kamerni ans.Metamorfozis i Saša Mirković, viola
03:31
Tv minijature - Ritam bečkih bubnjeva
04:08
Uvodna reč o Bemusu - Dragutin Gostuški
04:18
48. Bemus - Johanes Brams: Koncert za violinu i orkestar u De-Duru
05:01
Pola sata za džez i bluz
05:30
Dafer Jusef kvartet, 1. deo